/
Jdi na obsah Jdi na menu

ŽALUZIE, ROLETY, SÍTĚ PROTI HMYZU

 

okenni-folie---www.ekofolie.cz.png

 

poptavka-okenni-folie-www.ekofolie.cz.png

 

 

OKENNÍ ŽALUZIE (hliníkové)

 

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní vnitřní žaluzie do oken Hit II. Výjimečnost této horizontální interiérové žaluzie spočívá v provedení horního profilu. Toto řešení zajistí minimální průnik světla mezi první lamelou a profilem. Žaluzie Hit II je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, můžete horní profil, dolní profil i lamely obléci do ladné imitace dřeva. Pokud si přejete maximální zatemnění místnosti, zvolte jednoduše celostínicí vnitřní žaluzie HIT II.

 

hit-ii-3.png

Žaluzie na okna, žaluzie do oken, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.

Žaluzie na okna, žaluzie do oken, Letňany, Čakovice, Prosek, Vysočany, Bohnice, Ládví, Ďáblice, Kobylisy, Kbely, Trója, Satalice, Černý moct, Suchdol, Slivenec, Vinoř, Březiněves, Strašnice, Spořilov, Chodov, Modřany, Řepy, Anděl, Žižkov, Bráník, Hlubočepy, Střížkov, Karlín, Zličín, Zbraslav atd.

 

 

 

OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

 

Jak úspěšně bojovat proti létajícímu hmyzu? Kombinací vhodné interiérové nebo exteriérové stínicí techniky se sítí proti hmyzu. Sítě typu C se řadí do skupiny okenních sítí, jejichž montáž nevyžaduje žádné zásahy do rámu okna a lze je snadno namontovat a demontovat z okenního rámu pomocí otočných klipů. Jednotlivé typy sítí typu C se liší tvarem a velikostí profilu.

Máte-li okna bez okapnice nebo atypická okna, je pro vás jakákoliv síť typu C ideálním řešením. Pevný hliníkový rám sítě můžete mít v imitaci dřeva, potažený renolitovou fólií nebo v jakékoliv barvě RAL.

 

siteprotihmyzu.png

 

Přednosti sítí proti hmyzu C


> hliníkový rám
> montáž nevyžaduje jakékoliv zásahy do rámu okna
> vhodné pro okna bez okapnice
> barevné provedení rámu dle vzorníku RAL, v imitaci dřeva nebo potažení
   renolitovou fólií
> možnost atypického provedení u sítí typu C1 a C2


Výrobní rozměry


> minimální šířka: 300 mm
> maximální šířka: 2000 mm
> minimální výška: 300 mm
> maximální výška: 2000 mm
> maximální plocha: 2,5 m čtverečních
Od výšky/šířky 1200 mm je nutné síť doplnit o středovou hliníkovou výztuhu.
Atypické rozměry jsou možné pouze u sítí C1 a C2.


Barevné provedení


Základní barevné provedení rámu - RAL 8016 hnědá, RAL 9003 bílá
Příplatkové barevné provedení rámu - jakákoli barva RAL, imitace dřeva (pouze pro sítě C1 a C2). Možnost potažení renolitovou fólií - 1192 oregon, 2052 dub tmavý, 2065 mahagon, 2097 mahagon, 2178 dub zlatý, 2179 ořech, 3042 sorrento balsamico, 3043 cherry amaretto, 3069 borovice, 3152 douglasie, 3211 irský dub, 3214 třeseň, 4240 Winchester XA

 

 

kontakt-www.ekofolie.cz.png