/
Jdi na obsah Jdi na menu

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE NA OKNA/SKLO

FÓLIE PROTI SLUNCI

 

 okenni-folie---www.ekofolie.cz.png

 

poptavka-okenni-folie-www.ekofolie.cz.png

 

 

akce---cevenec-2021.png

 

 

 

Protisluneční fólie na okna/sklo a fólie proti slunci

Potisluneční fólie, fólie proti slunci, protislunční fólie na okna, fólie proti slunci do oken

Protisluneční fólie na okna/sklo ( jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů pod velmi přísnou kontrolou kvality. Díky tomu jsou zajištěny vysoké proti sluneční účinky, dlouhodobá stálobarevnost a velmi odolná povrchová vrstva.

 

Protisluneční fólie proti teplu/horku se používají na všechny skleněné plochy, kde hrozí přehřívání interiéru v teplých jarních a letních měsících. Jsou také velmi vhodné tam, kde je třeba snížit nákladné výdaje za provoz klimatizace. Doporučujeme jejich instalaci všude, kde je potřeba zpříjemnit lidem prostředí, ve kterém žijí nebo pracují, ať je to dům, byt, kancelář, obchod, hotel, sportovní zařízení apod.

 

protislunecni-folie---www.ekofolie.cz.png

 

Velkou výhodou protislunečních fólií (fólií proti slunci) je možnost jejich dodatečné instalace na stávající prosklení, nemusí se měnit okno ani sklo a fólie změní jeho vlastnosti na protisluneční sklo.

 

Protisluneční fólie zadrží až 80% sluneční energie. Zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organizmus i na další vybavení interiéru. Kromě zadržení tepelných paprsků snižují však i prostupující viditelné světlo, někde je tento jev vítaný, jinde je naopak nežádoucí. Téměř vždy platí pravidlo- čím tmavší fólie tím účinnější proti slunečnímu záření. Proto je vždy nutné zvolit nejpřijatelnější kompromis, který bude plnit potřebné požadavky ke spokojenosti zákazníka.

 

Protisluneční fólie proti slunci se vyrábějí v interiérovém a exteriérovém provedení. Nejúčinnější proti slunci jsou exteriérové fólie. Instalují se na vnější stranu skla a odrážejí přímo sluneční paprsky a tak nedochází k přehřívání skel a k přenosu tepla do interiéru. Bohužel ne všude je možno instalovat fólie na vnější stranu skla, pak nabízíme vhodný kompromis v podobě interiérové fólie.

 

 

 

Nejoblíbenější protisluneční fólie na okna

 

 

Protisluneční fólie M 20 XT - silná

 

Protisluneční fólie M 20 XT je velmi reflexní zrcadlová fólie, která je vhodná především do velkých prostor, nejlépe do komerčních budov a podobných objektů. Není vhodná do domácností apod.

 

m-20-xt---ekofolie.cz.jpg

 

 

Protisluneční fólie M 35 XT - slabší - NEJPRODÁVANĚJŠÍ !!!

 

Protisluneční fólie M 35 XT je naše nejprodávanější reflexní fólie, která je vhodná především do domácností, menších kanceláří apod., kde je důležité zachovat vnitřní světlo.

 

m-35-xt---ekofolie.cz.jpg

 

20190613_114602.jpg                  m-35-xt---in1-1.jpg

 

Prosiluneční fólie M 50 XT - slabá

 

Protisluneční fólie M 50 XT je velmi mírně reflexní fólie, která je vhodná především do domácností, menších kanceláří apod., kde je důležité zachovat velké vnitřní světlo.

!!!Doporučujeme jen na malá skla, do velmi malých a temných místností!!!

 

m-50-xt---ekofolie.cz.jpg

 

 

Protisluneční fólie NF 40CH XT - neutrální barva

 

Protisluneční fólie NF 40 CH XT je neutrální okenní fólie bez zrcadlového efektu, vhodná především na historické budovy, nebo tam, kde není vhodná reflexní fólie.

 

nf-40ch-xt---ekofolie.cz.jpg

 

 

Protisluneční folie ICE COOL 80 XT

 

Protisluneční fólie ICE COOL 80 XT je velmi, skoro až čírá okenní fólie bez zrcadlového efektu s lehce modrým nádechem, vhodná především na historické budovy, nebo tam, kde není vhodná reflexní fólie. !!! POUZE NA OBJEDNÁVKU DO 7 DNŮ !!!

 

ice-cool-80-xt.jpg

 

 

 

Výhody protislunečních fólií

 

- působí jako pasivní klimatizace

- snižují průchod sluneční energie a přehřívání místností

- zabraňují přímému oslnění, sluneční paprsky příjemně rozptyluje

- vylepšují design oken i celé budovy

- snižuji riziko poranění střepy při rozbití skla

- zadržují 99% škodlivého UV záření

- zpříjemňují pobyt v prosluněné místnosti

- jsou dlouhodobě barevně stabilní

- poskytují soukromítvrzená protioděrová vrstva, odolává oděru a škrábancům

- atest zdravotní nezávadnosti pro použití v interiéru včetně potravinářství

- běžná údržba

- výborná kvalita, záruka až 3 roky, životnost cca. 6-8 let. 

- dobrá cena

 

 

 

Údržba protislunečních fólií

 

Protisluneční fólie na okna nevyžadují žádnou speciální údržbu. Omýváme je běžnými postupy, avšak nejdříve až po 30 dnech od instalace (tedy po úplném vyschnutí a vytvrdnutí lepu). Druhou, vnější stranu skla můžeme mýt okamžitě. Mytí provádíme běžným způsobem vodou a saponátovými přípravky, při použití měkkého čistého hadru, papírových ubrousků, houbiček a gumových stěrek.

Protisluneční fólie na sklo se nesmí omývat ředidly, rozpouštědly, chemickými roztoky a agresivními látkami. Při mytí se nesmí používat škrabky, šroubováky, drátěnky, a jiné podobné pomůcky, které mohou poškodit povrch fólie.

 

 

kontakt-www.ekofolie.cz.png