O NÁS - NÁŠ PŘÍBĚH

AKCE ZÁŘÍ - SLEVA 10%


O NÁS - NAŠE CESTA K ÚSPĚCHU


Já jsem Martin, zakladatel firmy Ekofólie.cz, kde Vám poskytneme komplexní řešení v oblasti okenních fólií a žaluzií, díky kterým Vám zvyšujeme komfort bydlení (domácnost), ale také komfort na Vašem pracovišti (podnikatelé).

Kdysi jsem v Praze hledal firmu na instalaci okenních fólií, která by mně v bytě aplikovala termoizolační fólie proti rosení oken a zamezení tepelným ztrátám.

Otevřel jsem internet, začal hledat a poptávat společnosti, které se specializují na prodej a instalaci okenních fólií. Bohužel jsem se žádné profesionální odezvy nedočkal a nakonec jsem si poradil sám, tím, že jsem si fólii objednal a pokusil se ji nainstalovat svépomocí.

Nicméně, ač jsem manuálně zručný, první pokus byl tragický a povedlo se mi fólii jakžtakž nalepit, až na třetí pokus, nicméně jen s profesionálním nářadím. HUF! :-)

No, myslel jsem si, že to bude mnohem jednodušší, ale nakonec mě to nakoplo do další životní etapy a z kancelářské práce (likvidátor pojistných událostí), jsem pomalu v roce 2013 přešel do plnohodnotného podnikání. 

A proto (i na základě těchto/mých zkušeností) Vám dnes, po 10 letech zkušeností, můžeme odborně poradit, aby jste s námi mohli vše zrealizovat od A do Z k Vaší i naší spokojenosti. Proto se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc a vše s Vámi konzultovat, samozřejmě ZDARMA.

A proč název EKOFÓLIE? Protože naše fólie, které v zimě hřejí, v létě chladí, nepotřebují žádný zdroj energie a proto jsou dnes, při vysokých cenách energií, tak velmi žádané.

DÍKY VÁM JSME ZA ROK 2022 ÚSPĚŠNĚ ZREALIZOVALI 197 ZAKÁZEK, CELKEM JIŽ PŘES 2000...

Děkujeme všem našim zákazníkům, a budeme se těšit na další vzájemnou spolupráci s Vámi...


Martin - Ekofólie.cz (Tel.: +420 774 705 795, E-mail: info@ekofolie.cz)