O NÁS - NÁŠ PŘÍBĚHO NÁS - NÁŠ PŘÍBĚH


Vítejte na našich webových stránkách www.ekofolie.cz, kde se můžete s námi a naší cestou k Vám seznámit...

Jmenuju se Martin Krupár a v oblasti okenních fólií a žaluzií podnikám již 10 let, kdy za tu dobu jsme úspěšně zrealizovali přes 2500 zakázek v domácnostech i firmách. 

A jak jsem se vlastně dostal k této činnosti? 

Psal se rok 2004, kdy jsem měl byt orientovaný plně na východ a v letních měsících jsem měl v bytě přes 30° C a řešil jsem snížení teploty v pokojích, kdy klimatizace nebyla možná a navíc drahá včetně provozu. Ovšem čistě náhodou jsem se přes internet dostal na protisluneční fólie, ale bohužel všechny firmy měly plné ruce práce a tak jsem si prostě jen koupil fólii z OBI a pokusil si jí sám naistalovat, ale rozhodně to nebylo tak jednoduché, jak jsem si myslel a navíc fólie z těchto Hobbymarketů nejsou ideální.

Po prvním špatném pokusy teda nevyšly a po zakoupení správného nářadí i kvalitní fólie (které dodnes používáme), jsem nakonec celý proces jakž tak zvládnul, ale pořád to nebylo ono. Nicméně jsem si zkusil založit webové stránky a po několika týdnech mi přišla první poptávka, posléze první zakázka a postupem času jsme se zdokonalili natolik, že jsem z mé profese (likvidátor pojistných událostí), plně přešel do podnikání a to zejména z důvodu svobody a volného času. 

Dnes podnikám skoro 11 let a máme za sebou již mnoho úspěšných zakázek a to zejména z důvodu lidského jednání a seriózních cen.

Děkujeme...

https://www.ekofolie.cz/bezpecnostni-folie-na-okna/

Martin a tým Ekofólie.cz 

Tel.: +420 774 705 795                                                               

E-mail: info@ekofolie.cz