FÓLIE NA OKNA - NABÍDKA

AKCE LEDEN - SLEVA 10%


NAŠE NABÍDKA FÓLIÍ NA OKNA 


V naší nabídce našich fólií na okna naleznete široké spektrum různých typů fólií na okna a skla. Ať již potřebujete ochránit před sluncem, zajistit větší soukromí, zabezpečit svůj majetek, či se obáváte o zdraví svých blízkých, s námi vždy najdete vhodné řešení vašich požadavků.  

U nás je maximální péče o zákazníka vždy na prvním místě. Nabízíme individuální osobní přístup s důrazem na spokojenost klienta. Samozřejmostí je osobní konzultace, pomoc s výběrem správné fólie a zaměření ZDARMA (po dohodě jezdíme po celé ČR). V oblasti okenních fólií a zastínění máme dlouholeté zkušenosti se stovkami úspěšných realizací.  


Instalace fólií je technologický proces, který má svá pravidla/postupy s použitím speciálního nářadí a zkušeností

1. Mytí skel a rámů oken speciálními přípravky na bázi jarové vody.

2. Fólie se instaluje vždy s přesahem a poté se ořízne podél skla, těsně kolem vnitřního rámu okna u použití externích fólií (protisluneční a zrcadlové) a pod okenní lišty (pokud je to technicky možné) instalujeme interní fólie (bezpečnostní, termoizolační a privátní).

3. Následně probíhá několikrát vytlačení vody po fólií a přeleštění, poté kontrola, jestli je vše bez bublin, nečistot apod.

4. Na závěr instalace zákazníka informujeme o údržbě/mytí, kdy nedoporučujeme používat mycí prostředky obsahující alkohol a mycí houby, které by mohly fólie poškrábat/poškodit.