OKENNÍ ŽALUZIE A SÍTĚ PROTI HMYZU


OKENNÍ ŽALUZIE A SÍTĚ PROTI HMYZU

Vnitřní žaluzie
Vnitřní žaluzie

Hliníkové okenní žaluzie

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání - to jsou známky kvalitní vnitřní žaluzie do oken Hit II. Výjimečnost této horizontální interiérové žaluzie spočívá v provedení horního profilu. Toto řešení zajistí minimální průnik světla mezi první lamelou a profilem. Žaluzie Hit II je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, můžete horní profil, dolní profil i lamely obléci do ladné imitace dřeva. Pokud si přejete maximální zatemnění místnosti, zvolte jednoduše celostínící vnitřní žaluzie HIT I.

Okenní sítě proti hmyzu

Jak úspěšně bojovat proti létajícímu hmyzu? Kombinací vhodné interiérové nebo exteriérové stínicí techniky se sítí proti hmyzu. Sítě typu C se řadí do skupiny okenních sítí, jejichž montáž nevyžaduje žádné zásahy do rámu okna a lze je snadno namontovat a demontovat z okenního rámu pomocí otočných klipů. Jednotlivé typy sítí typu C se liší tvarem a velikostí profilu.

Máte-li okna bez okapnice nebo atypická okna, je pro vás jakákoliv síť typu C ideálním řešením. Pevný hliníkový rám sítě můžete mít v imitaci dřeva, potažený renolitovou fólií nebo v jakékoliv barvě RAL.

Přednosti sítí proti hmyzu C

hliníkový rám
montáž nevyžaduje jakékoliv zásahy do rámu okna
vhodné pro okna bez okapnice
barevné provedení rámu dle vzorníku RAL, v imitaci dřeva nebo potažení renolitovou fólií
možnost atypického provedení u sítí typu C1 a C2

Výrobní rozměry

minimální šířka 300 mm
maximální šířka 2.000 mm
minimální výška 300 mm
maximální výška 2.000 mm
maximální plocha 2,5 m čtverečních

Od výšky / šířky 1.200 mm je nutné síť doplnit o středovou hliníkovou výztuhu. Atypické rozměry jsou možné  pouze u sítí C1 a C2.