
TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE NA OKNA
AKCE ÚNOR - SLEVA 10%
TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE NA OKNA
Termoizolační okenní fólie P 75 NSN
neutrální barva s jemnou zlatavou reflexí
Celkové zadržené UV: 99%
Jedna z recenzí - zpětná vazba od naší klientky...




Termoizolační fólie na okna a skla - rosení oken
Aplikací tepelně izolační fólie, můžeme snížit tepelné ztráty okny až o 50% a tyto fólie snižují také rosení oken v zimních měsících. Tepelné záření odrážejí zpět do interiéru a současně pohlcují. Tím zvyšují povrchovou teplotu skla a omezují kondenzaci vodní páry. Jinak řečeno, v některých případech omezují rosení oken.
Co se týče rosení, tento jev je ovlivněný víc faktorů. Nejvíc se rosení objevuje tam, kde se netopí, nevětrá, pak například v ložnicích, kde lidi jedou na minimální teplotu a přes noc nadejchaj a vzduch se mění v páru, dále kde je moc kytek, ale taky v novostavbách, kde ještě pořádně nevyschla omítka apod.
Proto tepelně izolační fólie, může v některých případech snížit, nebo úplně omezit rosení, jelikož za stejnou cenu energie, můžete mít v místnosti vyšší teplotu, i kdyby to bylo jen o 2 stupně, je to znát, jestli máte v pokoji 18 nebo 20 stupňů.