TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE NA OKNA

AKCE ÚNOR - SLEVA 10%

TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE NA OKNA

Termoizolační okenní fólie P 75 NSN

neutrální barva s jemnou zlatavou reflexí

Tepelně izolační fólie, nebo také Termoizolační jsou hitem současnosti. Neustále rostoucí náklady na vytápění a energie se dají rázně snížit a zastavit. Tepelné ztráty u současných staveb jsou z 50% tvořeny ztrátami skleněnými plochami. 
Tepelně izolační fólie plní z části i funkci protisluneční a v letním období dokáží snížit nadměrnému přehřívání interiéru, i když to není jejich primární funkce, jak protislunečních okenních fólií. 
Neutrální barva se zlatavou reflexí, sputter - velmi světlá fólie. Nízká emisivita zajišťuje vysoké tepelně-izolační účinky. Snížení tepelných ztrát okny až o 50%. V zimě hřeje, v létě chladí.

Celkové zadržené UV: 99% 

Ukázky našich realizací ZDE! 

Jedna z recenzí - zpětná vazba od naší klientky...

Termoizolační fólie P 75 NSN (pohled z interiéru)
Termoizolační fólie P 75 NSN (pohled z interiéru)
Termoizolační fólie P 75 NSN (pohled z exteriéru)
Termoizolační fólie P 75 NSN (pohled z exteriéru)

Termoizolační fólie na okna a skla - rosení oken


Aplikací tepelně izolační fólie, můžeme snížit tepelné ztráty okny až o 50% a tyto fólie snižují také rosení oken v zimních měsících. Tepelné záření odrážejí zpět do interiéru a současně pohlcují. Tím zvyšují povrchovou teplotu skla a omezují kondenzaci vodní páry. Jinak řečeno, v některých případech omezují rosení oken.

Co se týče rosení, tento jev je ovlivněný víc faktorů. Nejvíc se rosení objevuje tam, kde se netopí, nevětrá, pak například v ložnicích, kde lidi jedou na minimální teplotu a přes noc nadejchaj a vzduch se mění v páru, dále kde je moc kytek, ale taky v novostavbách, kde ještě pořádně nevyschla omítka apod.

Proto tepelně izolační fólie, může v některých případech snížit, nebo úplně omezit rosení, jelikož za stejnou cenu energie, můžete mít v místnosti vyšší teplotu, i kdyby to bylo jen o 2 stupně, je to znát, jestli máte v pokoji 18 nebo 20 stupňů.