ZRCADLOVÉ FÓLIE NA OKNA


ZRCADLOVÁ FÓLIE NA OKNA


Zrcadlová fólie na okna M 35 xt

světlejší fólie - slabší reflexe - !TOP!

Zrcadlová fólie M 35 xt (také protisluneční fólie) je naše nejprodávanější reflexní fólie, která je vhodná především do domácností, menších kanceláří apod., kde je důležité zachovat vnitřní světlo. 

Úbytek světla v interiéru cca. 10%.

Celkové zadržené UV: 99%

Ukázky našich realizací ZDE! 


Zrcadlová fólie na okna M 20 xt

tmavší fólie - silnější reflexe

Zrcadlová fólie M 20 xt (také protisluneční fólie) je velmi reflexní zrcadlová fólie, která je vhodná především do velkých prostor, nejlépe do komerčních budov a podobných objektů. Není úplně vhodná do domácností. 

Úbytek světla v interiéru cca. 20%.

Celkové zadržené UV: 99%

Ukázky našich realizací ZDE! 


Zrcadlová okenní fólie M 35 XT
Zrcadlová okenní fólie M 35 XT

Zrcadlové okenní fólie, nám pomáhají zvýšit naše soukromí tím, že do místnosti snižují viditelnost, ale naopak z místnosti ven, je krásně vidět. Tyto tzv. neprůhledné fólie na okna/skla jsou vhodné do domácností, kancelářských prostor, ale i jiných objektů. 

Reflexní zrcadlové okenní fólie, zajišťují částečnou, nebo úplnou neprůhlednost skel a dopomáhají zvýšit Vaše soukromí.

Zrcadlová okenní fólie M 20 XT
Zrcadlová okenní fólie M 20 XT

Aplikací zrcadlové / reflexní fólie se docílí zrcadlového efektu z venku - není vidět dovnitř a zároveň vidíte z interiéru ven. Tento efekt působí velice dobře během dne. V noci po rozsvícení světla tento efekt klesá o cca 70% ( Fólie M 35 XT ) a cca 40% ( Fólie M 20 XT ). Tento jev se také snižuje, pokud jsou naproti okna, jelikož zrcadlení jde vždy za světlem.

Pro docílení soukromí v pozdních hodinách je nutné použít závěs či žaluzie. Z fyzikálního hlediska není možné docílit, aby fólie byla stejně účinná v noci jako za dne.

Světlo v interiéru - pohled zvenčí (podvečer)
Světlo v interiéru - pohled zvenčí (podvečer)