PRIVÁTNÍ A DEKORATIVNÍ FÓLIE NA OKNA


NEPRŮHLEDNÉ FÓLIE DO OKEN

Mléčná okenní fólie Z200

matná/mléčná - imitace pískovaného skla

Tato privátní bílá/mléčná matná okenní fólie je velmi žádaná hlavně v ordinacích, školkách - školách, bankách, kancelářích, ale také je velmi žádaná do koupelen, toalet a do prostorů, kde chceme zachovat velkou  propustnost venkovního světla (cca. 90%). Chrání soukromí, není přes ní vidět. Instaluje se na vnitřní stranu skla.

Černá okenní fólie BLK1

neprůhledná černá - blackout

Černá lesklá neprůhledná privátní okenní fólie - blackout. Úplné zatemnění skla, nepropouští světlo (pouze 2%). Použití také na skla automobilů v nákladových prostorech.

Stříbrná fólie MZ 200

neprůhledná stříbrná

Stříbrná matová neprůhledná privátní okenní fólie s minimálním prostupem světla (19%) pro ochranu soukromí.

Instalace privátní matové bílé fólie
Instalace privátní matové bílé fólie

Privátní okenní fólie na skla/okna mají svou specifickou funkci, většina těchto fólií je určena k částečnému nebo úplnému zneprůhlednění skleněných ploch. Privátní fólie na skla/okna zabezpečí dostatek soukromí v ordinacích, na toaletách, u přepážek ve finančních ústavech i u nízko umístěných oken. Instalují se z interiéru všude tam, kde je třeba zneprůhlednit skleněné plochy při zachování maximálního prostupu světla. Nahrazují např. pískované sklo.

DEKORATIVNÍ OKENNÍ FÓLIE

Pokud chcete zlepšit vzhled skleněných ploch, případně částečně zneprůhlednit skleněné plochy doporučujeme Vám dekorativní fólie na skla z naší nabídky. Dekorativní fólie lze použít na všechny typy skleněných ploch v interiéru a exteriéru. V případě Vašeho zájmu k dispozici vzorník s jednotlivými typy fólií.