AKCE PROSINEC - SLEVA 15%

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE NA OKNA


Protisluneční fólie M 20 xt 

tmaší - reflexní/zrcadlová fólie 

Protisluneční fólie M 20 xt je velmi reflexní - zrcadlová protisluneční fólie, která je vhodná především do velkých prostor, nejlépe do komerčních budov a podobných objektů. Není úplně vhodná do domácností, i když jsme ji už několikrát instalovali do bytů, domů a jiných privátních objektů. V zimních měsících dokáží také částečně izolvat okenní skla proti tepelným ztrátám, i když primárně této funkci slouží nejlépe Termoizolační okenní fólie. 

Celkové zadržené UV: 99% 

Ukázky našich realizací ZDE

Protisluneční fólie M 35 xt

světlejší - reflexní/zrcadlová fólie !TOP!

Protisluneční fólie M 35 xt je naše NEJPRODÁVANĚJŠÍ okenní fólie, která je vhodná především do domácností, menších kanceláří apod., kde je důležité zachovat vnitřní světlo. Tato protisluneční fólie tvoří cca. ze 60% všech našich prodejů a realizací. Na oknech skoro neviditelná a ten kdo neví, že je na oknech/sklech, tak ji stěží poznáV zimních měsících dokáží také částečně izolovat okenní skla proti tepelným ztrátám, i když primárně této funkci slouží nejlépe Termoizolační okenní fólie. 

Celkové zadržené UV: 99%

Ukázky našich realizací ZDE! 

Protisluneční fólie M 50 xt

světlá - reflexní/zrcadlová fólie 

Protisluneční fólie M 50 xt je velmi mírně reflexní fólie, která je vhodná především do domácností, menších kanceláří apod., kde je důležité zachovat velké vnitřní světlo v interiérech. Doporučujeme jen na malá okna/skla, do velmi malých a temných místností !!! V zimních měsících dokáží také částečně izolvat okenní skla proti tepelným ztrátám, i když primárně této funkci slouží nejlépe Termoizolační okenní fólie. 

Celkové zadržené UV: 99%  

Ukázky našich realizací ZDE!

Protisluneční fólie NE 60 xt

neutrální, nereflexní fólie - lehce do hněda

Protisluneční fólie NE 60 xt je světlá neutrální okenní fólie bez zrcadlového efektu vyrobena spojením nejnovějších technologií IR a nano Ceramic, vhodná do všech objektů, jak privátních, tak i komerčních, ale především na historické a památkově chráněné budovy, nebo tam, kde není vhodná reflexní fólie. Často využívaná proti blednutí interiéru a vyšisování materiálu na výlohy , nebo vitríny obchodů.

Celkové zadržené UV: 99%. 

Ukázky našich realizací ZDE!

Protisluneční fólie ICE COOL 70 xt

neutrální, nereflexní fólie - lehce do modra

Protisluneční fólie ICE COOL 70 xt je velmi čirá okenní fólie bez zrcadlového efektu s lehce modro-šedým nádechem, vyrobena spojením nejnovějších technologií IR a nano Ceramic vhodná do všech objektů, jak privátních, tak i komerčních, ale především na historické a památkově chráněné budovy, nebo tam, kde není vhodná reflexní fólie. Často využívaná proti blednutí interiéru a vyšisování materiálu na výlohy , nebo vitríny obchodů.

Celkové zadržené UV: 99%

Protisluneční fólie na okna a sklo


Protisluneční fólie na okna / sklo jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů pod velmi přísnou kontrolou kvality. Díky tomu jsou zajištěny vysoké proti sluneční účinky, dlouhodobá stálobarevnost a velmi odolná povrchová vrstva.

Protisluneční okenní fólie proti teplu / horku se používají na všechny skleněné plochy v místech, kde hrozí přehřívání interiéru v teplých jarních a letních měsících. Jsou také velmi vhodné tam, kde je třeba snížit nákladné výdaje za provoz klimatizace. Doporučujeme jejich instalaci všude tam, kde je potřeba zpříjemnit lidem prostředí, ve kterém žijí nebo pracují, ať je to dům, byt, kancelář, obchod, hotel, sportovní zařízení apod.

Velkou výhodou protislunečních fólií (fólií proti slunci) je možnost jejich dodatečné instalace na stávající prosklení, nemusí se měnit okno ani sklo a fólie změní jeho vlastnosti na protisluneční sklo.

Protisluneční okenní fólie zadrží až 80% sluneční energie. Zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organizmus i na další vybavení interiéru. Kromě zadržení tepelných paprsků snižují však i prostupující viditelné světlo, někde je tento jev vítaný, jinde je naopak nežádoucí. Téměř vždy platí pravidlo- čím tmavší fólie tím účinnější proti slunečnímu záření. Proto je vždy nutné zvolit nejpřijatelnější kompromis, který bude plnit potřebné požadavky ke spokojenosti zákazníka.

Protisluneční okenní fólie proti slunci se vyrábějí v interiérovém a exteriérovém provedení. Nejúčinnější proti slunci jsou exteriérové fólie. Instalují se na vnější stranu skla a odrážejí přímo sluneční paprsky a tak nedochází k přehřívání skel a k přenosu tepla do interiéru. Bohužel ne všude je možno instalovat fólie na vnější stranu skla, pak nabízíme vhodný kompromis v podobě interiérové fólie.

Výhody protislunečních okenních fólií


působí jako pasivní klimatizace
snižují průchod sluneční energie a přehřívání místností
zabraňují přímému oslnění, sluneční paprsky příjemně rozptyluje
vylepšují design oken i celé budovy
snižuji riziko poranění střepy při rozbití skla
zadržují 99% škodlivého UV záření
zpříjemňují pobyt v prosluněné místnosti
jsou dlouhodobě barevně stabilní
poskytují soukromí
tvrzená vrstva, odolává oděru a škrábancům
atest zdravotní nezávadnosti pro použití v interiéru včetně potravinářství
běžná údržba
výborná kvalita, záruka až 3 roky, životnost cca. 6 - 8 let
dobrá cena